Finale protiv New York SLC na turniru u Milanu

April 1, 20180
turnir_milano

Na velikom međunarodnom turniru koji se ovih dana održava u Milanu (Italija), igrači našeg kluba, generacije 2006. su postigli zaista veličanstven uspjeh. Plasirali su se u finale turnira koji je okupio više desetina ekipa iz cijelog svijeta.

Sjajne partije su ovi mladići pružali tokom cijelog turnira. Izabranici Bogdana Krnojelca su u grupi odigrali neriješeno (0:0) sa slavnim Interom iz Milana, a za plasman u finale u polufinalnom susretu su savladali Virtus iz Bergama fantastičnim pobjedonosnim pogotkom Strike iz slobodnog udarca.

Finalni susret će se odigrati u nedelju iza 15 časova, a protivnik našim momcima će biti ekipa New York CSL.

Tokom boravka u Milanu, naši mladi igrači su imali priliku uživati u posjeti stadionu “San Siro” gdje su pratili utakmicu između domaće ekipe Intera i gostiju iz Verone.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

turnir_milano

Na velikom međunarodnom turniru koji se ovih dana održava u Milanu (Italija), igrači našeg kluba, generacije 2006. su postigli zaista veličanstven uspjeh. Plasirali su se u finale turnira koji je okupio više desetina ekipa iz cijelog svijeta.

Sjajne partije su ovi mladići pružali tokom cijelog turnira. Izabranici Bogdana Krnojelca su u grupi odigrali neriješeno (0:0) sa slavnim Interom iz Milana, a za plasman u finale u polufinalnom susretu su savladali Virtus iz Bergama fantastičnim pobjedonosnim pogotkom Strike iz slobodnog udarca.

Finalni susret će se odigrati u nedelju iza 15 časova, a protivnik našim momcima će biti ekipa New York CSL.

Tokom boravka u Milanu, naši mladi igrači su imali priliku uživati u posjeti stadionu “San Siro” gdje su pratili utakmicu između domaće ekipe Intera i gostiju iz Verone.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ŽELITE LI POSTATI ČLAN NAŠEG FUDBALSKOG KLUBA?

ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM

logo_footer

Fudbalski klub Željezničar iz Banjaluke osnovan je još davne 1924. godine zbog čega je danas najstariji fudbalski klub u Banjaluci. Momci sa stadiona iz Predgrađa (Lazarevo), pokraj željeznicke pruge, su oduvijek bili junaci svog kraja. Stabilan klub, trenutno igra u Prvoj ligi Republike Srpske.

Club Friends

© copyright FK Željezničar Banja Luka. All rights reserved.