Novo lice stadiona “Predgrađe”

March 30, 20180
stadion

Rekonstrukcija stadiona FK Željezničar Sport Team u Predgrađu, odvijala se u prethodnom periodu, te nam stadion nakon ovih radova, koji su trajalu nešto više od mjesec dana, danas izgleda sasvim drugačije. Slobodno možemo reći da je ovo novo lice stadiona “Predgrađe” i da je zasijalo punim sjajem.

Loše vremenske prilike su malo otežavale posao, ali nakon zaista velikog truda ekipe za renoviranje,  možemo se pohvaliti da je naš stadion povećao kapacitet gledališta na 1000 posjetilaca. Na postojeće stanje je dodano 700 novih sjedećih mjesta, a stolice su u kombinaciji klupskih plavo-bijelih boja.

 

 

Osim što smo se potrudili da uljepšamo spoljni izgled stadiona i omogućimo što bolji ugođaj posjetiocima, na isti način smo uredili i prostorije koje koriste gostujući i domaći igrači, sudije, službena lica i ostali zaposleni u klubu. Rekonstruisane su klupske prostorije, svlačionice, tuš kabine, prostorija za masažu, prostorije za službena lica (sudije i delegate) kao i ekonomat i prostorije za krizne sastanke.

Nakon uspješno završene još jedne etape rekonstrukcije, stadion u Predgrađu će ubuduće biti prepoznatljiv po svome šarmu, ali i profesionalnosti. Ovim promjenama, naš klub je omogućio još bolje uslove za treninge i igranje utakmica, kako svakoj od naših 12 starosnih selekcija kluba sa preko 500 dječaka, isto tako i svim našim gostima koji će imati priliku da posjete stadion.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

stadion

Rekonstrukcija stadiona FK Željezničar Sport Team u Predgrađu, odvijala se u prethodnom periodu, te nam stadion nakon ovih radova, koji su trajalu nešto više od mjesec dana, danas izgleda sasvim drugačije. Slobodno možemo reći da je ovo novo lice stadiona “Predgrađe” i da je zasijalo punim sjajem.

Loše vremenske prilike su malo otežavale posao, ali nakon zaista velikog truda ekipe za renoviranje,  možemo se pohvaliti da je naš stadion povećao kapacitet gledališta na 1000 posjetilaca. Na postojeće stanje je dodano 700 novih sjedećih mjesta, a stolice su u kombinaciji klupskih plavo-bijelih boja.

 

 

Osim što smo se potrudili da uljepšamo spoljni izgled stadiona i omogućimo što bolji ugođaj posjetiocima, na isti način smo uredili i prostorije koje koriste gostujući i domaći igrači, sudije, službena lica i ostali zaposleni u klubu. Rekonstruisane su klupske prostorije, svlačionice, tuš kabine, prostorija za masažu, prostorije za službena lica (sudije i delegate) kao i ekonomat i prostorije za krizne sastanke.

Nakon uspješno završene još jedne etape rekonstrukcije, stadion u Predgrađu će ubuduće biti prepoznatljiv po svome šarmu, ali i profesionalnosti. Ovim promjenama, naš klub je omogućio još bolje uslove za treninge i igranje utakmica, kako svakoj od naših 12 starosnih selekcija kluba sa preko 500 dječaka, isto tako i svim našim gostima koji će imati priliku da posjete stadion.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ŽELITE LI POSTATI ČLAN NAŠEG FUDBALSKOG KLUBA?

ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM

logo_footer

Fudbalski klub Željezničar iz Banjaluke osnovan je još davne 1924. godine zbog čega je danas najstariji fudbalski klub u Banjaluci. Momci sa stadiona iz Predgrađa (Lazarevo), pokraj željeznicke pruge, su oduvijek bili junaci svog kraja. Stabilan klub, trenutno igra u Prvoj ligi Republike Srpske.

Club Friends

© copyright FK Željezničar Banja Luka. All rights reserved.