Sezonske Ulaznice za Sezonu 2018/2019

August 20, 20180
sezonske_cover

 

Sezona 2018/19

Sezonske ulaznice za domaće utakmice Fudbalskog kluba Željezničar Sport Team u okviru Prve lige Republike Srpske za sezonu 2018/19, na stadionu “Predgrađe”, puštene su u prodaju!

Kupovinom sezonskih ulaznica pokazujete svoju ljubav i vjernost klubu, ali isto tako i pokazujete želju da pomognete u funkcionisanju i radu Vašeg i našeg kluba. Mi smo svjesni da kapacitetom našeg stadiona na Predgrađu ne možemo očekivati značajne izvore prihoda prodajom ulaznica i sezonskih karata, ali vjerujemo da su mnogi prepoznali naš entuzijazam i trud, te da će na ovaj način, kupovinom sezonskih karata za sezonu 2018/19, učestvovati u radu i rastu Vašeg i našeg najdražeg kluba.

 

 

Cijena Ulaznica i Gdje ih Kupiti?

Cijena sezonskih ulaznica za narednu sezonu je 50 konvertibilnih maraka i kupovinu, kao i sve detaljnije informacije možete dobiti na:

  • Stadionu FK Željezničara Sport Team na Predgrađu
  • Terenima OFK Sport Team u Stepe Stepanovića 181A.

Za simpatizere kluba koji nisu u mogućnosti da lično kupe i preuzmu svoje sezonske ulaznice smo omogućili online kupovinu putem webshopa, te plaćanje prilikom preuzimanja ili uplatnicom na račun kluba.

 

 

Hvala svim našim simpatizerima!

Kupovinom ove sezonske ulaznice pomažete FK Željezničar Sport Team iz Banjaluke u finansijski i takmičarski vrlo zahtjevnoj sezoni. Vjerujemo da će mnogi naši prijatelji i simpatizeri širom Evrope, kupovati sezonsku kartu online, kao i prošle godine. Na taj način pokazuju koliko cijene i vjeruju u sve ono što radimo, pa čak i tako što nisu stigli prisustvovati ni jednoj utakmici protekle sezone. Mi u klubu smo im jako zahvalni zbog takvog načina podrške.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sezonske_cover

 

Sezona 2018/19

Sezonske ulaznice za domaće utakmice Fudbalskog kluba Željezničar Sport Team u okviru Prve lige Republike Srpske za sezonu 2018/19, na stadionu “Predgrađe”, puštene su u prodaju!

Kupovinom sezonskih ulaznica pokazujete svoju ljubav i vjernost klubu, ali isto tako i pokazujete želju da pomognete u funkcionisanju i radu Vašeg i našeg kluba. Mi smo svjesni da kapacitetom našeg stadiona na Predgrađu ne možemo očekivati značajne izvore prihoda prodajom ulaznica i sezonskih karata, ali vjerujemo da su mnogi prepoznali naš entuzijazam i trud, te da će na ovaj način, kupovinom sezonskih karata za sezonu 2018/19, učestvovati u radu i rastu Vašeg i našeg najdražeg kluba.

 

 

Cijena Ulaznica i Gdje ih Kupiti?

Cijena sezonskih ulaznica za narednu sezonu je 50 konvertibilnih maraka i kupovinu, kao i sve detaljnije informacije možete dobiti na:

  • Stadionu FK Željezničara Sport Team na Predgrađu
  • Terenima OFK Sport Team u Stepe Stepanovića 181A.

Za simpatizere kluba koji nisu u mogućnosti da lično kupe i preuzmu svoje sezonske ulaznice smo omogućili online kupovinu putem webshopa, te plaćanje prilikom preuzimanja ili uplatnicom na račun kluba.

 

 

Hvala svim našim simpatizerima!

Kupovinom ove sezonske ulaznice pomažete FK Željezničar Sport Team iz Banjaluke u finansijski i takmičarski vrlo zahtjevnoj sezoni. Vjerujemo da će mnogi naši prijatelji i simpatizeri širom Evrope, kupovati sezonsku kartu online, kao i prošle godine. Na taj način pokazuju koliko cijene i vjeruju u sve ono što radimo, pa čak i tako što nisu stigli prisustvovati ni jednoj utakmici protekle sezone. Mi u klubu smo im jako zahvalni zbog takvog načina podrške.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ŽELITE LI POSTATI ČLAN NAŠEG FUDBALSKOG KLUBA?

ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM

logo_footer

Fudbalski klub Željezničar iz Banjaluke osnovan je još davne 1924. godine zbog čega je danas najstariji fudbalski klub u Banjaluci. Momci sa stadiona iz Predgrađa (Lazarevo), pokraj željeznicke pruge, su oduvijek bili junaci svog kraja. Stabilan klub, trenutno igra u Prvoj ligi Republike Srpske.

Club Friends

© copyright FK Željezničar Banja Luka. All rights reserved.